Logo inAW Journal

CALL FOR PAPERS:

NOWA RZECZYWISTOŚĆ POSTCOVID_świato-pogląd sztuki i nauki

Drugie wydanie "inAW Journal" poświęcone jest wpływowi globalnego kryzysu wywołanego pandemią COViD-19 na rzeczywistość.

Już teraz zgłoś pomysł na artykuł naukowy poświęcony wpływowi pandemii na życie i otoczenie człowieka! Wypełnienie zgłoszenia zajmie Ci tylko kilka minut, a my skontaktujemy się z Tobą, by w łatwy sposób przeprowadzić Cię przez dalszy proces redakcyjny.

PRZEŚLIJ POMYSŁ

Na Twoje propozycje czekamy do 15.01.2021 r.

Przedłużamy nabór propozycji do 22.01.2021 r.

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

NOWA RZECZYWISTOŚĆ POSTCOVID – światopogląd sztuki i nauki 

Celem redakcji „inAW journal” jest wydanie drugiego numeru czasopisma, który byłby istotną próbą dokonania analizy przemian zachodzących w myśleniu o kształtowaniu rzeczywistości przestrzennej w wyniku doznanego w wymiarze globalnym kryzysu wywołanego pandemią COViD-19.

01

Teza

Postawiona przez nas teza mówi o zależności przestrzennych przemian wywołanych koronawirusem od dziedzictwa kulturowego narodu, tożsamości, zapotrzebowania społeczeństwa i jednostki na realizację codziennego życia w wymiarze jego potrzeb i przyzwyczajeń.

02

Założenia

Zdolność wytwarzania, przekształcania i niszczenia przestrzeni do życia sprawia, że zagadnienie jej kształtowania ma charakter interdyscyplinarny. Można przyjąć, że znajduje się w obrębie zainteresowania każdego z nas i że wszyscy uznajemy jej istotne znaczenie dla naszego życia we wszystkich jego procesach

03

Problematyka

Przedmiotem poszukiwań artystyczno-badawczych w ramach określonego tematu jest zdefiniowanie nowych problemów, które pojawiły się w wyniku pandemii i próba podjęcia dyskusji wokół zaistniłych rozwiązań.

PRZEŚLIJ POMYSŁ

Zostań autorem "inAW Journal"

"inAW Journal" to multidyscyplinarne czasopismo naukowe, którego Wydawcą jest Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Misją czasopisma jest promocja twórczości naukowej i artystycznej autorów na arenie międzynarodowej, dlatego artykuły ukazują się zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Czasopismo "inAW Journal - Multidisciplinary Academic Magazine" poświęcone jest zagadnieniom sztuki i nauki, w szczególności zaś przenikania tych dziedzin w codziennej praktyce artystycznej i badawczej. Pismo zostało pomyślane jako miejsce interakcji między badaczami różnych dziedzin, dlatego do współpracy naukowej na łamach pisma zapraszamy przedstawicieli środowisk artystycznych, humanistycznych i technicznych.

Logo ASP w Krakowie
Logo Wydziału Architektury Wnętrz

Czasopismo "inAW Journal" powstało dzięki dofinansowaniu w ramach Projektu "Projektowanie Przyszłości - Program Rozwoju Akademii im. Jana Matejki w Krakowie na lata 2018 - 2022"

Logotypy

©2021 inAW Journal | Polityka Prywatności | Regulamin